Chytej.cz

Lín v poslední době necteno

16.11.2006 | Robur | 6.895 zobrazení | 36 odpovědí

tak nějak se nudím a bilancuji a uvědomil jsem si, že jsem už 3 roky nechytl lína, co vy, jak často se setkáváte s touto rybou?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky: nejnovější ...  2 1   
Neděle 19. listopadu 2006 v 15:50 ® Robur
Robur

Hraji, asi budu účastníkem toho Vašeho rekordu, ale od té doby fakt nic:-))

reagovat
Neděle 19. listopadu 2006 ve 13:54 ® Tomik
Tomik

Lína občas chytím, ale letos se mi podařili dokonce dva líni na rybku, kdo nevěří nemusí! vzheledem k tomu že to bylo na neužívné vodě tak sem se ani nedivil..

reagovat
Pátek 17. listopadu 2006 ve 21:30 ® hraji
hraji

V posledních letech jsme začali líny vysazovat poměrně hodně na naši řeku,takže se jich i docela dost loví, rekord je 309 kusů z roku 2004. Problém je, že jakmile rybář uloví lína přes 30 cm, již ho nepustí, ani omylem. Takže přirozené rozmnožování nemá moc šanci.

reagovat
Pátek 17. listopadu 2006 v 11:35 ® mikiw

hele jestli si chces zachytat líny (já jich letos vzal cca 20 mezi 30–38cm) tak si zajed do turnova.je to sice samost. voda ale na jizeře tam jsou líni běžně 35–40cm.nechytnou se ale moc často.pokud bys chtěl vyloženě líny tak na slepým ramenu jizery jich tu je 3 pr…a dá se na ně jít vyloženě cíleně.pod 30 to ani neberu.já měl letos největší jen 38cm,ale chytaj tu ne uplně často ale dost kousků přes 45cm.letošní největší tu byl 56cm.jsou to vychcánci..

reagovat
Pátek 17. listopadu 2006 v 0:14 ® regulus
regulus

Já předloni, asi 4 a skončili v matečáku. Loni a letos jsme nasadily takový prcky, tak doufám, že za pár let dorostou. Jinak na řece jsem ho nechytil, ale viděl chytnout a dost slušný kousky okolo 40.

reagovat
Pátek 17. listopadu 2006 v 0:02 ® ESKY

Ahoj, já chytil lína naposledy před sedmi lety, pak mi ochránci přírody spolu s ryb. svazem zrušili revír a teď je tam ptačí rezervace. Chytávali se tu líni i přes padesát. Domnívám se, že lín není cílovou rybou většiny rybářů a tak se organizace snaží zásobit vody jen kaprem…bohužel.

reagovat
novější starší
Stránky: nejnovější ...  2 1